Nasza oferta

 

FILMY SZKOLENIOWE

Mamy bogate doświadczenie w realizacjach filmów szkoleniowych. Od prostych tutoriali po skomplikowane systemy zarządzania firmami, obsługą klienta, wdrażaniem marki i produktu.

FILMY PRODUKTOWE

Posiadamy własne studio, które możemy dowolnie zaaranżować. Dzięki temu mamy swobodę tworzenia różnego rodzaju filmów prezentujących produkty i usługi.

FILMY REKLAMOWE

Coraz więcej klientów korzysta z naszych usług w zakresie produkcji reklam telewizyjnych i kinowych. Pracując w rozdzielczości 4K zapewniamy doskonały obraz, a opracowane scenariusze i pomysły na film sprawdziły się już wielokrotnie.

 

inne produkty

Kampanie reklamowe

Z powodzeniem przeprowadzamy kampanie reklamowe w serwisie Facebook, YouTube czy Google. Podpowiadamy, przygotowujemy kreację, przeprowadzamy całą kampanię, analizujemy wyniki.

e-commerce

Nowy dział, który powstał w firmie zajmuje się kompleksową obsługą klientów w zakresie prowadzenia sklepów internetowych w zakresie regularnej obsługi klienta, koordynacji sprzedaży i wysyłek po działania marketingowe.

Strategie marketingowe

Wiele firm zleca nam opracowanie kompleksowych działań marketingowych. To duże wyróżnienie oraz odpowiedzialność jaka na nas spada.

Social media

Kompleksowo obsługujemy firmy, marki, instytucje w zakresie prowadzenia działań w kanałach social media. Od przygotowania kontentu tekstowego po rozbudowane działania filmowe oraz graficzne. Nasze wieloletnie doświadczenie zaowocowało stałą współpracą z wieloma partnerami biznesowymi – to my dbamy o ich wizerunek w nowoczesnych mediach.

Nasze filmy

blacksun szyby przyciemnianiecieciorskisamsungSony PlaystationTomasz LenzHalf Light Bitter Parisphoto-darco.plFocus Mall BydgoszczParalotnieUpoluj wakacje

Nasi klienci

eska.001 modecom.001 samsung.001 sony.001 CUK Ubezpieczenia ale to nie wszyscy…

Nasze atuty

Kreatywność 100 Technologia 100 Elastyczność 100 Zaangażowanie 100

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości obsługi, pomysłów na filmy produktowe oraz duże zaangażowanie w realizację. To bardzo ważne, zwłaszcza na rynku niemieckim. Nasza współpraca dobrze rokuje.

Neo4home.de info@neo4home.de

Newsy

Sklep z odzieżą dla każdego

Fajna.moda – sklep z odzieżą

Mamy możliwość realizacji filmów produktowych dla sklepu internetowego www.fajna.moda. Naszym zadaniem jest produkowanie reklam, jingli i tutoriali, a także filmów poradnikowych. Dzięki własnemu studiu mamy wręcz nieograniczone możliwości realizacji.

triumph pokaz mody

Triumph – kolekcja w Focus Mall

Taki film pozwala nam w pełni wykorzystać możliwości naszej kamery. Przepiękne slow motion a jeszcze piękniejsza kolekcja. Modelka to światowa liga:)

mpak folie dla przemysłu

Film informacyjny mPak

Niedawno zrealizowaliśmy film dla firmy mPak z Torunia. Naszym zadaniem było pokazanie produktów, które firma ma w ofercie oraz procesu powstawania taśmy z nadrukiem, która wykorzystywana jest do pakowania.

zobacz aktualności

O nas

Od 2006 roku zdobywamy rynek produkcji filmowej tworząc wiele różnych form filmowych. Doskonale czujemy się produkując reklamy telewizyjne i kinowe, ale także tworząc filmy szkoleniowe czy coraz bardziej popularne filmy produktowe. Potrafimy kompleksowo obsłużyć każdą firmę w zakresie produkcji filmów ale i także działań w zakresie social media.